Zarejestruj wizytę

Laser stomatologiczny PIOON

Stomatologiczny laser PIOON wyróżnia się szybkością reakcji i dokładnością mocy wyjściowej, co czyni go niezawodnym sprzętem przeznaczonym do użytku we wszystkich dziedzinach stomatologii, w których wykorzystywane jest światło lasera. Poprawia on komfort pracy i przewidywalność zabiegów w codziennej praktyce dentystycznej. Przeznaczony jest m.in. do: usuwania włókniaków, podcinania wędzidełek, wycinania i odparowywania opryszczki pospolitej, odsłaniania niewyrżniętych zębów oraz odsłaniania implantów.

Urządzenie do pracy w powiększeniu mikroskop SmartOPTIC

Używany przez naszych lekarzy mikroskop SmartOPTIC to sprzęt nowej generacji. Posiada wysokiej klasy optykę, bardzo wydajne oświetlenie LED, którego charakterystyka barwowa podobna jest do barwy światła dziennego w sposób maksymalny.

Piaskarka EMS AIR-FLOW S2

Piaskarka wolnostojąca ze skalerem służąca do usuwania kamienia i osadów z powierzchni zębów.

Wykorzystywana do wykonywania zabiegu profesjonalnej higienizacji jamy ustnej.

Radiowizjografia (cyfrowe RTG zębów, RVG)

Cyfrowy rentgen punktowy dostarcza informacji na przykład na temat prawidłowego wypełnienia korzeni zębów.

System ten umożliwia bardzo sprawne wykonanie wysokiej rozdzielczości zdjęć wewnątrzustnych.

Co istotne, zdjęcie jest niemal natychmiast widoczne na ekranie komputera.

System służący do trójwymiarowego wypełniania kanałów zębowych na ciepło (B&L)

System ten umożliwia precyzyjne i szczelne wypełnienie kanałów po leczeniu endodontycznym, co zapewnia najwyższą jakość.

Płynna gutaperka wypełniająca kanały spływa we wszystkie zakamarki, uniemożliwiając pozostawienie pustych przestrzeni i penetrację bakterii.

Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału zęba, gwarantując szczelne wypełnienie na całej jego długości.

Tomograf CBCT Vatech PaX-i3D Green 16 z Cefalostatem

Podczas wizyty, w niektórych sytuacjach lekarz zleca wykonanie dodatkowego zdjęcia RTG bądź TK, które ułatwi mu wybór metody leczenia.

Wszystkie te badania obrazowe mogą Państwo wykonać w naszym gabinecie, bez dodatkowych wizyt w gabinetach diagnostycznych.

Urządzenie do sterylizacji - Melag Euroclav 23-s

W urządzeniu tym proces sterylizacji poprzedzony jest głęboką próżnię wstępną, co skutecznie usuwa powietrze. Penetracja pary w takich warunkach jest bardzo dokładna i zapewnia wysoką skuteczność sterylizacji. Zastosowanie próżni w końcowej fazie procesu zapewnia wysuszenie sterylizowanego wsadu w bardzo krótkim czasie. Przy zastosowaniu próżni wstępnej i końcowej skrócono czas całego procesu gwarantując jednocześnie jałowość wsadu wraz z jego dokładnym wysuszeniem.