Zarejestruj wizytę

Licówki kompozytowe to rozwiązanie, które pozwoli na poprawę estetyki uśmiechu Pacjenta w ciągu jednej wizyty.

Dzięki stosowanym w naszych gabinetach wysokestetycznym materiałom kompozytowym zapobiegamy defektom w obrębie szkliwa zębów przednich, częściowo zmieniamy ich kształt i kolor.

Zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji, podczas której lekarz poznaje oczekiwania estetyczne Pacjenta, przedstawia możliwe sposoby postępowania w oparciu o szczegółową diagnostykę (pantomogram).

Pierwsza wizyta obejmuje również wykonanie zdjęć twarzy pacjenta oraz zdjęć wewnątrzustnych. Wspólnie podjęta zostaje decyzja o możliwych zabiegach przygotowawczych- wizyta higienizacyjna, wybielanie, jeżeli istnieje taka konieczność.

W sposób minimalnie inwazyjny przygotowujemy powierzchnię zębów, na którą w następnym etapie, często w osłonie koferdamu nakładany jest kompozyt.

Etap szlifowania jest zupełnie bezbolesny, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Następnie odbywa się bardzo istotne dla końcowego efektu polerowanie…

Czy Pacjent placówek stomatologicznych DENS może zobaczyć w wersji cyfrowej swoją

metamorfozę przed jej dokonaniem?

Zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też na podstawie wywiadu, zdjęć wewnątrzustnych oraz szczegółowej diagnostyki tworzymy plan kompleksowego leczenia. Ponadto za pomocą programów komputerowych z użyciem szablonów możemy z łatwością wprowadzić zmiany bezpośrednio na zdjęcie Pacjenta.

W efekcie otrzymujemy pełną wizualizację i czytelną prezentację metamorfozy uśmiechu, która dokona się po zakończeniu leczenia.

Po więcej informacji zapraszamy na konsultację do naszych gabinetów we Wrocławiu :)