• English
  • Español

O nas

DENS istnieje we Wrocławiu od 1988r. Od początku prowadzony jest przez Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka. Z pomocą swoich wieloletnich współpracowników (w tym męża) i ciągle napływającej „nowej siły stomatologicznej” dba o to, by wszystkich pacjentów leczyć w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii. Ze swojej pracy, w której pacjent i jego uśmiech znajdują się zawsze w centrum uwagi, czerpie dużo satysfakcji i radości. Te nastroje udzieliły się jej synowi Pawłowi Kudzbalskiemu, który ukończył studia stomatologiczne i obecnie również świadczy usługi w placówkach DENS.

DENS

Leczymy nie tylko zęby, ale całego człowieka, wiec otaczamy kompleksową opieką stomatologiczną wszystkich, którzy tego pragną i potrzebują. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie wyleczonego pacjenta. Staramy się, aby nawet myśl o przyjściu do naszych gabinetów wywoływała u państwa szeroki uśmiech, który nie bez powodu znajduje się w naszym logo.
Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u lekarza to nie tylko spotkanie z fachowcem. Wiemy, że pacjent najlepiej się czuje, gdy wokół panuje ciepła, niemal rodzinna atmosfera.
Dlatego też w naszych placówkach, poza profesjonalizmem, spotkają się Państwo z troską, uśmiechem i dbałością o jak najlepsze samopoczucie.

Zadzwoń teraz